V labyrintu zpravodajských služeb
20
%
159 Kč 199 Kč
Sleva až 70% u třetiny knih
Dokumentární paměti ředitele BIS Jiřího Růžka odkrývají čtenářům, co se v této oblasti od listopadu 89 událo a jak by měly zpravodajské služby fungovat pro blaho státu.
Jiří Růžek, dlouholetý ředitel BIS a pracovník tajných služeb, napsal knihu, která je dokumentem nedávné doby. Vložil do ní osobní zkušenost, jak se změnily bezpečnostní složky státu po listopadu 89. Tuto historii předkládá čtenáři v maximální úplnosti a objektivně, i když nezastírá své preference a antipatie. Konstatuje, že politici si prozatím nevytvořili adekvátní vztah k zpravodajským službám a nedokážou je rozumně využívat při politických rozhodnutích. Autor opatřil knihu dokumenty ze své činnosti v BIS a jeho komentáře a poznámky na okraj o lidech a událostech posledních let nepostrádají sympatickou dávku střízlivého humoru.
Autor: | Jiří Růžek |
Nakladatel: | ŠULC - ŠVARC, s.r.o. |
ISBN: | 978-80-7244-363-5 |
Jazyk : | Čeština |
Vazba: | Vázaný |
Počet stran: | 208 |
Zařazení: | autobiografické vzpomínky • zpravodajské služby • 1989-1992 • od 1993 • Československo. • Česko. • vojenské zpravodajství |
Mohlo by se vám také líbit..
-
Saturnin - 11. vydání s ilustracemi A...
Jirotka Zdeněk
-
Z pohádkové postýlky
Žáček Jiří
-
Saturnin - 10. vydání
Zdeněk Jirotka
-
Cval rytířských koní, Orel a lev, Pán...
Ludmila Vaňková
-
Kronika Karla IV. - Pán Světa
Vaňková Ludmila
-
Šansony & spol. + CD šansony Rena...
Žáček Jiří
-
Kronika Karla IV. - Orel a lev
Ludmila Vaňková
-
Z říše krále Sedmilháře
Jiří Žáček
-
Nejsem jen přítelkyně
Karel Štorkán
-
Koukejte do výstřihů
Ortová Zdeňka
-
Jan Lucemburský - Království na prodej
Vaňková Ludmila
-
Pohřbívání panny
Karel Štorkán
-
Robin Druhý a jeho rodina - 6. vydání
Zdena Frýbová
-
Nebýt sám
Váňová Magda
-
Válečná nevěsta
Jiří Kupka
-
Kde létají andělé
Stanislav Moc